Waiting for indexing
Mercedes-Benz Trucks Actros 2535 354Hp
Original
Modified
Difference
Power
Original
354Hp
Modified
425Hp
Difference
71Hp
Torque
Original
1730Nm
Modified
2000Nm
Difference
270Nm
Mod Power
20%
Mod Torque
15%
Mercedes-Benz Trucks Actros 2535 354Hp
| Brand: | Mercedes-Benz Trucks |
| Model: | Actros |
| Generation: | All |
| Engine: | 2535 354Hp |
| Original power: | 354Hp |
| Original torque: | 1730Nm |
Tuning Modified
| Tuning level: | Stage 1 |
| Mod power: | 425Hp |
| Power difference: | 71Hp |
| Mod torque: | 2000Nm |
| Torque difference: | 270Nm |
| Mod Power: | 20% |
| Mod Torque: | 15% |