Waiting for indexing
Mercedes-Benz Trucks Axor 2535 354Hp
Original
Modified
Difference
Power
Original
354Hp
Modified
415Hp
Difference
61Hp
Torque
Original
1850Nm
Modified
2050Nm
Difference
200Nm
Mod Power
17%
Mod Torque
10%
Mercedes-Benz Trucks Axor 2535 354Hp
| Brand: | Mercedes-Benz Trucks |
| Model: | Axor |
| Generation: | All |
| Engine: | 2535 354Hp |
| Original power: | 354Hp |
| Original torque: | 1850Nm |
Tuning Modified
| Tuning level: | Stage 1 |
| Mod power: | 415Hp |
| Power difference: | 61Hp |
| Mod torque: | 2050Nm |
| Torque difference: | 200Nm |
| Mod Power: | 17% |
| Mod Torque: | 10% |