Waiting for indexing
Renault truck Kerax 361Hp
Original
Modified
Difference
Power
Original
361Hp
Modified
421Hp
Difference
60Hp
Torque
Original
1210Nm
Modified
1600Nm
Difference
390Nm
Mod Power
16%
Mod Torque
32%
Renault truck Kerax 361Hp
| Brand: | Renault truck |
| Model: | Kerax |
| Generation: | All |
| Engine: | 361Hp |
| Original power: | 361Hp |
| Original torque: | 1210Nm |
Tuning Modified
| Tuning level: | Stage 1 |
| Mod power: | 421Hp |
| Power difference: | 60Hp |
| Mod torque: | 1600Nm |
| Torque difference: | 390Nm |
| Mod Power: | 16% |
| Mod Torque: | 32% |