Waiting for indexing
MAN TGX 26.440
Original
Modified
Difference
Power
Original
440Hp
Modified
440Hp
Difference
0Hp
Torque
Original
2100Nm
Modified
2352Nm
Difference
252Nm
Mod Torque
12%
Fuel Saving
5%
MAN TGX 26.440
| Brand: | MAN |
| Model: | TGX 26.440 |
| Generation: | 2016-2020 |
| Engine: | D26 440Hp |
| Fuel: | Дизель |
| Original power: | 440Hp |
| Original torque: | 2100Nm |
Tuning Modified
| Tuning level: | Stage 1 |
| Mod power: | 440Hp |
| Power difference: | 0Hp |
| Mod torque: | 2352Nm |
| Torque difference: | 252Nm |
| Fuel Saving: | 5 |
| Mod Torque: | 12% |
Data sheet
| Ecu Model: | Bosch EDC17CV42 |